• SEVEN FOUR LIFE CITY
  • KUŞADASI / DAVUTLAR

KUŞADASI'NDA

YENİ BİR ŞEHİR YÜKSELİYOR

Aydın, Kuşadası, Davutlar bölgesinde toplam 150.00 m2'lik arsa üzerine kurulacak olan turizm tesislerimizde 110 odadan oluşan Arenae Otel, 810 odadan oluşan Kanyon Otel inşaatı devam etmektedir. Bölgede çıkan Jeotermal suyun üretim dağıtım ve işletme ruhsatına sahip şirketimiz, inşaatı devam eden wellnese tarzındaki tesislerimiz sağlık ve spor turizmine hizmet verecektir.

Tesisimize 1.2 km uzaklıkta bulunan denize sıfır göl ve 500 metre uzunluğundaki sahil şeridinde oluşturacağımız beach club, eğlence, yemek ve alışveriş alanları projenin sosyal kısmını oluşturacaktır.

Tesisimizde bulunan 7 adet futbol sahası ile Türk ve Dünya futbolunun önde gelen takımlarının hazırlık dönemini geçirecekleri, 40 takımın aynı anda konaklayabileceği kamp merkezi olarak hizmet verecektir.

10.000 m2 alanıyla, Türkiye'nin en büyük kongre merkezlerinden biri oalcak olan konferans salonlarımız; bankalar, ilaç firmaları ve dünya genelindeki büyük şirketlerin hizmetine sunucalaktır.

Tarihi ve dini açıdan büyük önem taşıyan, tesisimize 30 km uzaklıkta bulunan Efes Antik Şehri ve Meryem Ana Kilisesi'ne gelen ortalama 2.000.000 ziyaretçiye yılın 4 mevsimi hizmet vererek sağlık, din ve tatil turizmi imkanı sağlanacaktır. Çevresinde ve dünyaca ünlü Milli Parkta bulunan treking parkurları sporculara ve ziyaretçilere doğa turizmi imkanı sağlamakla birlikte tesisimizin içerisindeki farklı türdeki meyve ağaçlarından ve kurulacak jeotermal ısıtmalı seralardan 4 mevsim yararlanma imkanı olacak ve misafirlerimizin dolaşımına açık olacaktır.